• Son
Othmro HF1216 İğneli Rulmanlar Tek Yönlü Rulman 12mm Çap 18mm OD 16mm Genişlik İğneli Rulmanlar Krom Çelik İğneli

Othmro HF1216 İğneli Rulmanlar Tek Yönlü Rulman 12mm Çap 18mm OD 16mm Genişlik İğneli Rulmanlar Krom Çelik İğneli

₺ 1.33
Sayısı
Sipariş verilebilir

Model : HF1216 (Kimlik (Fw) = 12 mm, OD( D)= 18 mm, Genişlik (C) = 16 mm).GCr15 iğneli makaralar tek yönlü kavrama.İyi ısı toleransı, yüksek yük taşıma kapasitesi ve sertlik.Düşük kesit, küçültmeyi sağlar ve kısıtlı montaj alanlarında kullanıma uygundur.Önceden yağlanmış.İyi çalışma özellikleri.Model : HF1216 (Kimlik (Fw) = 12 mm, OD( D)= 18 mm, Genişlik (C) = 16 mm).GCr15 iğneli makaralar tek yönlü kavrama.İyi ısı toleransı, yüksek yük taşıma kapasitesi ve sertlik.Düşük kesit, küçültmeyi sağlar ve kısıtlı montaj alanlarında kullanıma uygundur.Önceden yağlanmış.İyi çalışma özellikleri.Şartname : Model : HF1216 iğneli rulman Malzeme : Krom çelik (GCr15) Boyut : 12x18x16mm Paket sayısı : 1 adet Açıklama : - Çekilmiş fincan iğneli rulman, derin çekilmiş, ince duvarlı bir dış halkaya sahiptir.Yüksek yük taşıma kapasitesine ve sertliğe sahip kompakt rulmanlardır. -Bu rulmanlar özellikle yüksek dinamik yükler veya radyal sınırlı kurulum için uygundur.Muhafazaya sıkı bir parazit uyumu ile monte edilirler. - Yatağı eksenel olarak yerleştirmek için omuzlar veya geçmeli halkalar gerekli değildir, bu nedenle mahfaza deliğinin basit ve ekonomik bir tasarımını sağlar. -Diğerlerinin yanı sıra otomotiv ve kamyon şanzımanları, tarım ve inşaat ekipmanları, pompalar ve kompresörler ve iki zamanlı motorlar gibi çeşitli uygulamalar için. - NOT : Çekiç yerine pres makinesi veya özel aletlerle takın, çünkü dayak yerel deformasyona veya kırılgan kırılmaya neden olabilir.

Malları hakkında

Model:
HF1216
Needle Roller Material:
Chromium Steel (GCr15)
Size:
12x18x16mm Number of Pack
Description:
-Drawn Cup Needle Roller Bearing features a deep drawn, thin-walled outer ring. They are compact bearings with high load carrying capacity and stiffness.:
-These bearings are especially suitable for high dynamic loads or radial-limited installation. They are mounted with a tight interference fit in the housing.:
-Shoulders or snap rings are not required to locate the bearing axially, thus enables a simple and economic design of the housing bore.:
-For various applications such as automotive and truck transmissions, agricultural and construction equipment, pumps and compressors, and two-cycle engines, among others.:
-NOTE:
Install with press machine or special tools instead of hammers because beating may lead to local deformation or brittle fracture.

Kategorideki benzer ürünler