• Son
16-20 İnç Jant Koruyucuları Jant Koruyucusu Araba Jant Koruyucuları 4'lü Set, Alaşım Jant Kenar Halkası Jant Koruyucuları

16-20 İnç Jant Koruyucuları Jant Koruyucusu Araba Jant Koruyucuları 4'lü Set, Alaşım Jant Kenar Halkası Jant Koruyucuları

₺ 0.33
Sayısı
Sipariş verilebilir

☆ Araba Jant Koruyucusu, Araba jant koruyucularını taktıktan sonra aracınızı etkili bir şekilde koruyabilir, çizikleri ve çizikleri önleyebilir,moda ve koruma vücudun güzelliğini artırabilir. ☆Araba Jant Koruyucusu, Naylon karbon fiber malzeme, güvenlik ve çevre koruma, tokluk ve dayanıklılık. ☆Tekerlek göbeğini etkili bir şekilde koruyun ve yüksek onarım maliyetlerinden kaçının.Jantlarınız için koruma ve yeni bir görünüm Maksimum koruma ve uzun süreli dayanıklılık Uygulaması kolaydır. ☆ Lastiği sökün, lastiği havalandırın, tekerlek koruma halkasını yerleştirin, ardından lastiği hava ile doldurun ve lastiği takın. ☆Araba Jant Koruyucuları, Tüm Araba Modelleri için, her müşterinin boyut gereksinimlerini karşılarken daha fazla renk sağlayabilir.Şartname : Adı : Tekerlek göbeği koruma halkasımalzeme : Naylon elyaf malzemeboyutu : 16", 17", 18", 19", 20"Renk : Kırmızı, Mavi, Beyaz, siyahuygulanabilir Modeller : Tüm modellerkurulum Yöntemi : 1. Lastiği çıkarın ve tekerlek göbeğinin kenarını açığa çıkararak söndürün.2. Koruyucu halkayı göbeğe yerleştirin ve sıkıca sıkıştırın.3. Lastik bir çekiç yardımıyla, koruyucu halkayı tam oturması için göbek halkasına hafifçe vururken lastiği şişirin.4. Tam koruyucu halka setini yukarıdaki yönteme göre takın ve orijinal araca geri takın.Özellik : 1. Araba jantı koruyucusu, hava sızdırmayan elastik malzemeden yapılmıştır ve sökülüp tekrar tekrar kullanılabilir.2. Araba jantı koruyucusu daha uzun bir şok emilimine ve sürtünme önleyici ömre sahiptir ve yüzey parçacıkları tekerlek göbeğini daha iyi korumak için tasarlanmıştır.Ambalaj listesi : Araba göbeği Koruma halkası×4hint : 1. Farklı monitörler ve ışık efektleri nedeniyle, öğenin gerçek rengi resimde gösterilen renkten biraz farklı olabilir.Teşekkürler!2. Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm ölçüm sapmasından kaçının.

Malları hakkında

Name:
Wheel Hub Protection Ring
Material:
Nylon Fiber Material
Size:
16, 17, 18, 19, 20
Color:
Red, Blue, White, Black
Applicable Models:
All Models
Installation Method:
1. Remove the tire and deflate, exposing the edge of the wheel hub.:
2. Insert the protective ring into the hub and clamp it tightly.:
3. With the help of a rubber hammer, inflate the tire while gently tapping the hub ring to make the protective ring fully fit.:
4. Install the full set of protective rings according to the above method and install them back to the original car.:
Feature:
1. The car rim protector is made of elastic material that does not leak air, and can be disassembled and used repeatedly.:
2. The car rim protector has a longer shock absorption and anti-friction life, and the surface particles are designed to better protect the wheel hub.:
Packing list:
Car Hub Protection Ring×4:
hint:
1. Due to different monitors and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown on the picture. Thanks!:
2. Please avoid 1-3cm measurement deviation due to manual measurement. :

Kategorideki benzer ürünler