• Son
Komik tuşları Oyuncak, akıllı Uzaktan Kumanda Araba Müzikal Müzikal Oyun Çocuklar için Eğitim Oyuncaklar.(Mavi)

Komik tuşları Oyuncak, akıllı Uzaktan Kumanda Araba Müzikal Müzikal Oyun Çocuklar için Eğitim Oyuncaklar.(Mavi)

₺ 161.40
Sayısı
Sipariş verilebilir

Eğitici Oyuncaklar : Bebek müzikli araba anahtarı oyuncağımız, bebeklerin dikkatini daha iyi çekebilen ve erken öğrenmede hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirebilen analog ses ve müzik işlevlerine sahiptir.Ses ve ışık : Bebek müzik araba anahtarımız 3 farklı renkli düğme ve farklı ses ve ışıklara sahip 5 düğmeli bir uzaktan kumanda içerir.Kontrolü kolay, farklı düğmelere basmak, araba açma ve kapama sesini, "bip", motor çalıştırma, korna, kapı zili ve 10 farklı şarkıyı taklit eden sesler üretebilir.Her düğmenin ayrıca yanıp sönen bir ışık deseni vardır.Çocuklar için mükemmel bir Hediye : Bu çok iyi bir hediye, doğum günü veya Noel hediyesi veya küçük bir ödül olsun, çocuğunuza verebilirsiniz, çok mutlu olacak.Erken eğitici oyuncak-Çocuğunuz için harika bir hediye, erken öğrenmede hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirin.Yüksek kaliteli malzemeler : Bebek müzik araba anahtarı oyuncağımız, çocukların oynaması için uygun, sağlam ve dayanıklı, yüksek kaliteli plastik malzemelerden yapılmıştır ve güvenle kullanılabilir.Özellikler : Çocukların oynaması için güvenli, yüksek kaliteli plastik malzemeden yapılmıştır.3 Farklı renkli tuş ve farklı ses ve ışıklara sahip 5 düğmeli bir uzaktan kumanda içerir.Kontrolü kolay, farklı düğmelere basmak, bir arabayı açma veya kapama sesini taklit eden sesler, bir "bip", motor çalıştırma, araba kornası, kapı zili ve 10 farklı şarkı oluşturur.Her düğmede ayrıca yanıp sönen ışık desenleri bulunur.Simülasyon sesi ve müzik fonksiyonu ile bebek bu oyuncağı sevecektir.Çocuğunuz için harika bir hediye, erken öğrenmede hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir.Şartname : Durum : %100 % yeni Malzeme : Plastik Renk : pembe, mavi (isteğe bağlı) Pil : AA*2, 1.5 V (dahil değildir) Boyutu : yaklaşık 10x6 cm / 3.9 x 2.4 in Ağırlık : Yaklaşık 80g / 2.8 oz Paket listesi : 1 * bebek oyuncak (pil dahil değildir) Not : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 0~1 inç hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkür ederiz. 2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın. 3. Lütfen bu ürünün anahtar stilinin ve renginin rastgele gönderileceğini unutmayın, lütfen sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.

Malları hakkında

Condition:
100% brand new Material
Color:
pink, blue (optional)
Battery:
AA*2, 1.5V (not included)
Size:
about 10 x 6cm / 3.9 x 2.4in
Weight:
Approx 80g/2.8oz
Package list:
1 * baby toy (battery not included) :
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thank you for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
3. Please note that the key style and color of this product will be shipped randomly, please make sure you don't mind before ordering:

Kategorideki benzer ürünler