• Son
Qınlorgo Erkekler Sakal Kesme Makinesi, lcd ekran Tipi C Arayüzü Mini Sakal Kırpma Makinesi IP6X Su Geçirmez Salon

Qınlorgo Erkekler Sakal Kesme Makinesi, lcd ekran Tipi C Arayüzü Mini Sakal Kırpma Makinesi IP6X Su Geçirmez Salon

₺ 3.00
Sayısı
Sipariş verilebilir

Yüzen bıçak : Bıçak kafası, yüzün eğrisine uyacak şekilde yukarı ve aşağı yüzebilir ve çok fazla basınç oluşturmadan ciltle temas sağlar.Taşınabilir tasarım : Hafif ve kompakt, ev ve seyahat için uygun ve hayatınız için uygun olan kırpma, güzellik ve temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.LCD ekran : Akıllı LCD ekran ve dijital güç göstergesi ile kalan gücü hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve gerektiğinde şarj etmenizi hatırlatabilirsiniz.ŞARJ EDİLEBİLİR : C tipi arayüz, hızlı şarj.1 Saat şarj etmek 60 dakika boyunca sürekli olarak kullanılabilir, powerbank, şarj cihazı, bilgisayar, araç usb'si bunun için çalıştırılabilir.IP6 X SU GEÇİRMEZ : Tüm vücut su geçirmezdir, doğrudan su altında durulanabilir, temizlenmesi kolaydır, düzelticideki kiri derinlemesine temizler. 1. Yüzen bıçak : Bıçak kafası, yüzün eğrisine uyacak şekilde yukarı ve aşağı yüzebilir ve çok fazla basınç oluşturmadan ciltle temas sağlar.2. LCD ekran : Akıllı LCD ekran ve dijital güç göstergesi ile kalan gücü hızlı bir şekilde kontrol edebilir ve gerektiğinde şarj etmenizi hatırlatabilirsiniz.3. IP6 X SU GEÇİRMEZ : Tüm vücut su geçirmezdir, doğrudan su altında durulanabilir, temizlenmesi kolaydır, düzelticideki kiri derinlemesine temizler.4. ŞARJ EDİLEBİLİR : C tipi arayüz, hızlı şarj.1 Saat şarj etmek 60 dakika boyunca sürekli olarak kullanılabilir, powerbank, şarj cihazı, bilgisayar, araç usb'si bunun için çalıştırılabilir.5. Taşınabilir tasarım : Hafif ve kompakt, ev ve seyahat için uygun ve hayatınız için uygun olan kırpma, güzellik ve temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.Şartname : Öğe türü : Erkekler sakal düzelticimalzeme : Metal, abspil tipi : lityum iyon batarya (dahili) Pil Kapasitesi : 500 mahnasıl kullanılır : 1. Elektrikli düzelticiyi açmak için anahtar düğmesine basın.2. Elektrikli düzeltici folyosunu cilt boyunca sakal uzatma yönünde hareket ettirerek düz bir çizgi ileri geri hareket ettirin.Boynunuzdaki sakalı da tıraş edebilirsiniz. 3. Kırpmadan önce ılık suyla yıkayın ve saçınızı kuru tutun. 4. Daha iyi sonuçlar için, düzeltme sırasında düzeltme kafasını temizlemeniz gerekiyorsa bir fırça kullanın ve düzeltme tamamlandıktan sonra düzeltme kafasını temizleyin 5. Kırpma tamamlandıktan sonra, elektrikli düzelticiyi kapatmak için anahtar düğmesine tekrar basın, ardından folyoya zarar vermemek için koruyucu kapakla örtün.ambalaj listesi : 1 x Sakal Düzeltici1 x Koruyucu Kapak1 x USB şarj Kablosu1 x Temizleme Fırçası1 x Kullanım Kılavuzu.

Malları hakkında

Item Type:
Men Beard Trimmer
Material:
Metal, ABS
Battery Type:
Lithium ion battery (built in)
Battery Capacity:
500mAh
How to Use:
1. Press the switch button to turn on the electric trimmer.:
2. Move the electric trimmer foil along the skin in the direction of beard growth, making a straight line reciprocating motion. You can also shave the beard on your neck. :
3. Before trimming, wash with warm water and keep your hair dry. :
4. For better results, use a brush if you need to clean the trimming head during trimming, and clean the trimming head after trimming is complete :
5. After trimming is complete, press the switch button again to turn off the electric trimmer, then cover with the protective cap to avoid damaging the foil.:
packing list:
1 x Beard Trimmer:
1 x Protective Cover:
1 x USB Charging Cable:
1 x Cleaning Brush:
1 x Instruction Manual:

Kategorideki benzer ürünler