• Son
Qınlorgo Elektrikli Saç Kesme Makinesi, Taşınabilir Şarj Edilebilir Akülü Saç Kesme Makinesi Profesyonel Berber Ev

Qınlorgo Elektrikli Saç Kesme Makinesi, Taşınabilir Şarj Edilebilir Akülü Saç Kesme Makinesi Profesyonel Berber Ev

₺ 2.67
Sayısı
Sipariş verilebilir

Kılavuz tarak : Farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı saç uzunluklarını kırpmak için uygun olan 3 adet farklı boyutta kılavuz tarak ile.R şekli bıçağı : Saç kesme bıçağı daha uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir hassas kafa tasarımı, R açısı yuvarlak, kafa derisini zarardan korumak için ciltle güvenli temas.GÜVENLİ KESME uzunluğu : Akülü saç düzeltici, kel kafada da kullanılabilen 0,0 diş aralıklı ucu olan 0,1 mm'lik bir kesme uzunluğuna sahiptir.ERGONOMİ KOLU : Rahat tutuş, saç kesme makinesini bir süre tutabilirsiniz, ancak eller ve kollar yorgun hissetmez, süreli kullanıma uygundur.USB ŞARJ : USB şarj edilebilir, dahili 600 m Ah pil.Powerbank, şarj cihazı, bilgisayar, araba USB bunun için daha uygun olabilir. 1. R şekli bıçağı : Saç kesme bıçağı daha uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir hassas kafa tasarımı, R açısı yuvarlak, kafa derisini zarardan korumak için ciltle güvenli temas.2. GÜVENLİ KESME uzunluğu : Akülü saç düzeltici, kel kafada da kullanılabilen 0,0 diş aralıklı ucu olan 0,1 mm'lik bir kesme uzunluğuna sahiptir.3. Kılavuz tarak : Farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı saç uzunluklarını kırpmak için uygun olan 3 adet farklı boyutta kılavuz tarak ile.4. USB ŞARJ : USB şarj edilebilir, dahili 600 m Ah pil.Powerbank, şarj cihazı, bilgisayar, araba USB bunun için daha uygun olabilir.5. ERGONOMİ KOLU : Rahat tutuş, saç kesme makinesini bir süre tutabilirsiniz, ancak eller ve kollar yorgun hissetmez, süreli kullanıma uygundur.Şartname : Öğe türü : elektrikli saç kesicimalzeme : Paslanmaz çelik, abspil tipi : lityum iyon batarya (dahili) Pil Kapasitesi : 600 mahnasıl kullanılır : 1. Elektrikli saç kesme makinesini açmak için anahtar düğmesine basın. 2. Elektrikli saç kesme folyosunu cilt boyunca sakal uzatma yönünde hareket ettirin ve düz bir çizgi ileri geri hareket ettirin.Boynunuzdaki sakal da kesilebilir 3. Kırpmadan önce ılık suyla yıkayın ve saçınızı kuru tutun. 4. Daha iyi sonuçlar için, düzeltme sırasında düzeltme kafasını temizlemeniz gerekiyorsa, lütfen bir fırça kullanın ve düzeltme bittikten sonra kafayı temizleyin 5. Kırpma bittikten sonra, elektrikli saç kesme makinesini kapatmak için anahtar düğmesine tekrar basın, ardından folyoya zarar vermemek için koruyucu kapağı kapatın.ambalaj listesi : 1 x Saç Kesici3 x Kılavuz Tarak1 x Temizleme Fırçası1 x USB şarj Kablosu1 x Sünger1 x Bakım Yağı.

Malları hakkında

Item Type:
Electric Hair Clipper
Material:
Stainless steel, ABS
Battery Type:
Lithium ion battery (built in)
Battery Capacity:
600mAh
How to Use:
1. Press the switch button to turn on the electric hair clipper. :
2. Move the electric hair clipper foil along the skin in the direction of beard growth and make a straight line reciprocating motion. The beard on your neck can also be trimmed off :
3. Before trimming, wash with warm water and keep your hair dry. :
4. For better results, if you need to clean the trimming head during trimming, please use a brush and clean the head after trimming is finished :
5. After trimming is finished, press the switch button again to turn off the electric hair clipper, then cover the protective cover to avoid damaging the foil.:
packing list:
1 x Hair Clipper:
3 x Guide Comb:
1 x Cleaning Brush:
1 x USB Charging Cable:
1 x Sponge:
1 x Maintenance Oil:

Kategorideki benzer ürünler