• Son
VAPTEC Diş Fırçası Kapakları, Taşınabilir USB Şarj, Diş Fırçası Tutucu ve Kılıf seyahat çatal bıçak takımı Çatal Kaşık(Mavi)

VAPTEC Diş Fırçası Kapakları, Taşınabilir USB Şarj, Diş Fırçası Tutucu ve Kılıf seyahat çatal bıçak takımı Çatal Kaşık(Mavi)

₺ 33.98
Sayısı
Sipariş verilebilir

【Neden ihtiyacım var?】 Çünkü diş fırçası kutusunun UV temizleme ışıkları vardır. 【İyi malzeme】 Diş fırçası kutusu seçilen ABS'den yapılmıştır, UV ışıkları dayanıklıdır ve 240 H yaşlanma testini geçmiştir. 【Kullanımı kolay】 Akıllı kontrol, kapağı kapatın ve çalışmaya başlayın ve 3 dakika içinde otomatik olarak kapanır. 【taşınabilir】 Diş fırçası kutusu taşınabilir ve evde ve seyahatte kullanılabilir. 【2 yıl garanti】 30 gün içinde koşulsuz bir değişim ve hızlı bir geri ödeme alacaksınız.Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın. 【Neden ihtiyacım var?】 Çünkü diş fırçası kutusunun UV temizleme ışıkları vardır. 【İyi malzeme】 Diş fırçası kutusu seçilen ABS'den yapılmıştır, UV ışıkları dayanıklıdır ve 240 H yaşlanma testini geçmiştir. 【Kullanımı kolay】 Akıllı kontrol, kapağı kapatın ve çalışmaya başlayın ve 3 dakika içinde otomatik olarak kapanır. 【taşınabilir】 Diş fırçası kutusu taşınabilir ve evde ve seyahatte kullanılabilir. 【2 yıl garanti】 30 gün içinde koşulsuz bir değişim ve hızlı bir geri ödeme alacaksınız.Ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.Taşınabilir Diş Fırçası Kılıfı, VAPTEC Diş Fırçası Işıklı Seyahat Kapları Ev ve seyahat için Diş Fırçası Kapakları (Mavi).

Malları hakkında

Kategorideki benzer ürünler