• Son
Öğle Yemeği Kutusu, 15L Kapasiteli Sızdırmaz Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantası İş pikniği için Aşınmaya Dayanıklı (B-8055-1)

Öğle Yemeği Kutusu, 15L Kapasiteli Sızdırmaz Yalıtımlı Öğle Yemeği Çantası İş pikniği için Aşınmaya Dayanıklı (B-8055-1)

₺ 1.33
Sayısı
Sipariş verilebilir

BÜYÜK KAPASİTE : Öğle yemeği kutusu, öğle yemeğinizi sandviç, salata, atıştırmalık, içecek ve meyve gibi tutacak kadar maksimum 15 litre kapasiteye sahiptir.Ofis, iş, piknik, plaj, seyahat için mükemmeldir.Sızıntı VE suya dayanıklı : Yemek kabı ' in dışı, dayanıklı, su geçirmez ve kullanımı kolay 600 D su ve leke tutmaz oxford kumaştan yapılmıştır. clean.It yiyecekleri iyi tutabilir ve hiç sızmaz.ÜSTÜN tasarım : Astar gıda sınıfı alüminyum folyodan yapılmıştır, böylece yiyecekleri doğrudan torbaya güvenle koyabilirsiniz.Dahili 6mm köpük mükemmel koruma sağlar.Yalıtım : Öğle yemeği çantası, yiyecek ve içecekleri 5 saatten fazla serin veya sıcak tutan yalıtım malzemesinden yapılmıştır.Ön ve yan taraftaki ek cepler, anahtarlar ve kulak tomurcukları gibi küçük eşyaları tutabilir.Kullanışlı VE taşınabilir : Bu soğutulmuş öğle yemeği çantasının kapağı, yiyecekleri kolayca çıkarmak için sağlam iki yönlü bir fermuarla açılabilir.Sağlam tutamak taşımayı kolaylaştırır. 1. Yalıtım : Öğle yemeği çantası, yiyecek ve içecekleri 5 saatten fazla serin veya sıcak tutan yalıtım malzemesinden yapılmıştır.Ön ve yan taraftaki ek cepler, anahtarlar ve kulak tomurcukları gibi küçük eşyaları tutabilir.2. ÜSTÜN tasarım : Astar gıda sınıfı alüminyum folyodan yapılmıştır, böylece yiyecekleri doğrudan torbaya güvenle koyabilirsiniz.Dahili 6mm köpük mükemmel koruma sağlar.3. BÜYÜK KAPASİTE : Öğle yemeği kutusu, öğle yemeğinizi sandviç, salata, atıştırmalık, içecek ve meyve gibi tutacak kadar maksimum 15 litre kapasiteye sahiptir.Ofis, iş, piknik, plaj, seyahat için mükemmeldir.4. Sızıntı VE suya dayanıklı : Yemek kabı ' in dışı, dayanıklı, su geçirmez ve kullanımı kolay 600 D su ve leke tutmaz oxford kumaştan yapılmıştır. clean.It yiyecekleri iyi tutabilir ve hiç sızmaz.5. Kullanışlı VE taşınabilir : Bu soğutulmuş öğle yemeği çantasının kapağı, yiyecekleri kolayca çıkarmak için sağlam iki yönlü bir fermuarla açılabilir.Sağlam tutamak taşımayı kolaylaştırır.Spec : Öğe Türü : Öğle Yemeği çantasımalzeme : Oxford kumaş + alüminyum folyoağırlık : Yaklaşık. 286g / 10 ozpaket listesi : 1 x Lunch Çantasıveya 1 x Lunch Çantası1 x Kayış İpi.

Malları hakkında

Kategorideki benzer ürünler