• Son
Qıxıvcom 4 paketi LED dal ışık akülü şube ışıkları dekoratif ışıklar 20 LEDs ışıklı söğüt dal kahverengi sarılmış

Qıxıvcom 4 paketi LED dal ışık akülü şube ışıkları dekoratif ışıklar 20 LEDs ışıklı söğüt dal kahverengi sarılmış

₺ 0.67
Sayısı
Sipariş verilebilir

✔ Işıklı söğüt ışıkları : Şube ışığı, 30 inç boyunda 5 bükülebilir gövde ve 20 led mor renkli ampul ile birlikte gelir.Yapay Beyaz kabuk dokusu, daha canlı ve doğal olan peri bakır tel ışıkları ile kaplanmıştır. ✔ Pille Çalışan : 2 adet AA pille çalışan, 3 V giriş voltajı ile Led Dallar, kullanım için tamamen güvenlidir.Saklanması kolay, kordon ve pil kutusu vazoda kolayca saklanabilir, elektrik prizi aramak yerine her yerde süsleyebilirsiniz. ✔ Geniş uygulama : 4 paket 20 led ışık söğüt dalı.Sevgililer Günü, Noel, diğer tatiller ,parti, düğün, Yeni Yıl, festivaller, doğum günü partileri, düğünler, akşam yemeği süslemeleri için mükemmel dekorasyon. ✔DIY işçiliği için Bükülebilir Dal : Dallar bükülebilir, söğüt dalını ışıklı olarak ayarlayabilir, bükmelerini sağlayabilir veya kendi doğal görünümünüzü oluşturmak için yukarı veya aşağı çekebilir, şekli kolayca değiştirebilirsiniz.Her yerde birçok DIY projesi için dize ışığını aydınlatmak için esnektir. ✔ Mükemmel Dekor Etkisi : El yapımı yapay söğüt led dalları, rahat ve sıcak bir atmosfer yaratabilen ev ve ofis dekorasyonu için mükemmeldir.Pil.Pil. ✔ Qıxıvcom 4 paketi LED dal ışık akülü şube ışıkları dekoratif ışıklar 20 LEDs ışıklı söğüt dal kahverengi sarılmış LED dal ışıklı şube için noel ev tatil parti düğün dekor (mor) ✔Şartname : ★Şube tipi : yapay dalları ★Malzeme : plastik, PC ★Boyutu : 75 cm/30 inç ★ Ampul tipi : LED ★Güç Kaynağı : 2 AA Pille çalışır (Piller dahil değildir) ★Giriş voltajı : 3 V ★LED Yayan Renk : Mor ★Şube rengi : Kahverengi dallar ★Paket içeriği : 4 Paket *20 LED şube ışığı, Pil ve diğer öğeler dahil değildir. ✔ Özellikler : 1. Dallar bükülebilir, kendi doğal görünümünüzü oluşturmak için bunları ayarlayabilir, bükmelerini sağlayabilir veya yukarı veya aşağı çekebilirsiniz.Vazo, komodin, oturma odası, yatak odası, koridor, kafe, otel, koridor için ideal dekorasyon. 2. Sevgililer Günü, Noel, diğer tatiller ,parti, düğün vb.İçin mükemmel bir dekorasyon.Noel, yeni yıl, festivaller, doğum günü partileri, düğünler, akşam yemeği süslemeleri için dekor. 3. Aile, yatak odası, oturma odası, balkon, balkon penceresi, ofis, çocuk odası, yemek odası, sundurma, köşk, kitaplık vb.İçin uygundur. 4. Dalların daha gerçek görünmesini ve dokunmasını sağlamak ve çevre koruma amacı için dallar altın kağıt bantla yapılmıştır ve bu bant biraz yapışkandır. 5. nakliyeyi kolaylaştırmak için 4 paket ışıklı dal birlikte bükülmüştür.Onları aldıktan sonra dallanma veya ağaç benzeri işarete geri dönmelerini sağlayabilirsiniz.

Malları hakkında

★Branch Type:
Artificial Branches
★Material:
Plastic, PC
★Size:
75 cm/30 inch
★Bulb Type:
LED
★Power Source:
2 AA Battery Powered (Batteries are not included)
★Input Voltage:
3V
★LED Emitting Color:
Purple
★Branch Color:
Brown branches
★Package included:
4 Pack *20 LED branch light, Battery and other items are not included.
✔Features:
1. Branches are bendable,you can adjust them, make them twist, or pull them up or down to create your own natural look.Ideal decoration for vase, bedside table, living room, bedroom, corridor, cafe, hotel, hallway.:
2. A perfect decoration for Valentine's Day, Christmas, other holidays ,party, wedding, etc. Decor for Christmas, New Year, festivals, birthday parties, weddings, dinner decorations.:
3. Suitable for family, bedroom, living room, balcony, balcony window, office, children's room, dining room, porch, pavilion, bookcase, etc.:
4. In order to make the branches look and touch more real, as well as environmental protection purpose, the branches have been made with gold paper tape, and this tape have a little sticky.:
5. 4 pack of lighted branches have been bent together to make the shipping easier. You can make them comeback to branching or treelike mark after receiving them. :

Kategorideki benzer ürünler