• Son
OUYOXI tırmanma ağı kaya tırmanma ağı tırmanma ağı Oyun Alanı Çocuklar Halat Örgü Açık Merdiven Salıncak Seti Kargo

OUYOXI tırmanma ağı kaya tırmanma ağı tırmanma ağı Oyun Alanı Çocuklar Halat Örgü Açık Merdiven Salıncak Seti Kargo

₺ 2.67
Sayısı
Sipariş verilebilir

★Tırmanma kargo ağı Boyutu : Örgü Boyutu : 6cm/0.19 ft; Halat Çapı : 8 mm/0.026 ft, Çocuklar ve yetişkinler tırmanabilir, ağ dikey ahşap merdivenden daha fiziksel bir zorluktur. ★Eğitim Engel Kursu : Engel kursu için ağaç evlerine erişmek veya çocukların genel üst vücut güçlerinin yanı sıra koordinasyon, denge ve güçlerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir arka bahçe engel parkurunun parçası yapmak için kullanın. ★Oyun Alanı Ağları Malzemesi : Yüksek mukavemetli poliamid elyaf,Küçük,hava koşullarına dayanıklı,aşınmaya dayanıklı,uzun ömürlü,Güneş koruyucu,çevre dostu, güçlü, sağlam ve dayanıklı elastik olarak genişletilebilir. ★Tırmanma ağı Halat düğümleri : Daha güçlü, daha Güvenli Konektörler,Daha iyi tırmanmak için avuç gücünüzü kullanın,kaymaz,Koordinasyonu, Dengeyi, Gözenek Çapını destekler : 6cm / 0.19 ft; Tırmanma ağı Boyutu : ihtiyacınız olan renk ve boyut burada değilse isteğe bağlı çok boyutlu (özelleştirilebilir), bize e-posta gönderebilirsiniz.Tırmanma kargo ağı dış mekanlarda kullanıma uygundur : iç mekanlarda her yerde kullanılabilir veya ağın dayanıklılığını etkilemeden istediğiniz şekil ve boyutta kesebilirsiniz.Halat ağı tırmanma kargo ağı balkonlar, merdivenler, evcil hayvanlar, çocuklar, spor salonları, oyun alanları, bahçeler, okullar veya sporlar için uygundur clubs.It nesnelerin düşmesini önleyebilir, evcil hayvanların, çocukların vb. Güvenliğini sağlayabilir.Notlar : * Ürünlerimizden memnunsanız, lütfen gerçek geri bildiriminizi bırakın.* Manuel ölçüm, 1-3 cm hata olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın.* Ekran efektleri ve diğer faktörler nedeniyle, ürünün gerçek rengi bilgisayarın önündeki renkten biraz farklı olabilir, lütfen alınan ürünün rengine bakın.* Mutlu bir alışveriş deneyimi var umut, bizim mağaza daha stilleri vardır, mağazamıza hoşgeldiniz!.

Malları hakkında

Product Name:
Climbing Net
Rope Coarse:
8mm/0,026 ft;
Pore Diameter:
6cm/0.19ft;
Climbing Net Size:
multi-size optional (can be customized), if the color and size you need are not here, you can email us contact.
Climbing Cargo Net are suitable for use outdoors:
indoors can be used anywhere, or you can cut them into the shape and size you want without affecting the durability of the net.
The rope net climbing cargo net is suitable for balconies, stairs, pets, children, gymnasiums, playgrounds, gardens, schools or sports clubs. It can prevent objects from falling, ensuring the safety of pets, children, etc.:
Notes:
* If you are satisfied with our products, please leave your real feedback.:
* Manual measurement, there may be 1-3cm error, please refer to the actual product.:
* Due to display effects and other factors, the actual color of the product may vary slightly from the color on the front of the computer, please refer to the color of the product received.:
* Hope you have a happy shopping experience, our store has more styles, welcome to our store! :

Kategorideki benzer ürünler