• Son
EYHLKM Rattan Yapay Çelenk Duvar Asılı Kolye Mekan Düzeni Prop pencere çelengi Düğün Parti Ön Kapı Dekor (Renk : A,

EYHLKM Rattan Yapay Çelenk Duvar Asılı Kolye Mekan Düzeni Prop pencere çelengi Düğün Parti Ön Kapı Dekor (Renk : A,

₺ 3.33
Sayısı
Sipariş verilebilir

Yapay çiçek çelenk, iyi yapılmış ve canlı renkli, gerçekçi ve güzel görünüyor.Rattan ve Plastikten yapılmış, gerçekçi ve durable.No iğne temizliği veya bakımı ile ilgili sorunlar gereklidir.çiçekler asla solmaz ve düşmez, güzel, canlı gerçekçi ve gerçekçi görünür.Bu bahar çiçeği, sezon kutlamanıza çok daha fazla tat katar ve Paskalya partileri, bahar dekorasyonu için mükemmeldir.Dekorasyon için büyük ön kapı, şömineler, duvarlar, windows ve diğer places.It festivaller, düğünler, partiler ve diğer günler için uygundur.Yapay çiçek çelenk, iyi yapılmış ve canlı renkli, gerçekçi ve güzel görünüyor.Rattan ve Plastikten yapılmış, gerçekçi ve durable.No iğne temizliği veya bakımı ile ilgili sorunlar gereklidir.çiçekler asla solmaz ve düşmez, güzel, canlı gerçekçi ve gerçekçi görünür.Bu bahar çiçeği, sezon kutlamanıza çok daha fazla tat katar ve Paskalya partileri, bahar dekorasyonu için mükemmeldir.Dekorasyon için büyük ön kapı, şömineler, duvarlar, windows ve diğer places.It festivaller, düğünler, partiler ve diğer günler için uygundur.Yapay çiçek çelenk, iyi yapılmış ve canlı renkli, gerçekçi ve güzel görünüyor.Rattan ve Plastikten yapılmış, gerçekçi ve durable.No iğne temizliği veya bakımı ile ilgili sorunlar gereklidir.çiçekler asla solmaz ve düşmez, güzel, canlı gerçekçi ve gerçekçi görünür.Bu bahar çiçeği, sezon kutlamanıza çok daha fazla tat katar ve Paskalya partileri, bahar dekorasyonu için mükemmeldir.Dekorasyon için büyük ön kapı, şömineler, duvarlar, windows ve diğer places.It festivaller, düğünler, partiler ve diğer günler için uygundur.Şartname : Malzeme : plastikboyut tablosu : 40x40 cm/15.75x15.75 inçpaket içerir : 1 adet çelenk.Notlar : 1. Sadece ana ürünleri sat, diğer ürünleri satma.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm'lik bir boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renginizden biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap verecektir ve karşılamak için elimizden geleni yapacağızfarklı aydınlatma ve çekim koşulları nedeniyle, görüntünün rengi gerçek üründen farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.

Malları hakkında

Material:
Plastic
Size Chart:
40x40cm/15.75x15.75inch:
Package Includes:
1 Piece Wreath.:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your:
Due to different lighting and shooting conditions, the color of the image may differ from the actual product. Please refer to the actual product. :

Kategorideki benzer ürünler