• Son
TPMS Sıfırlama Aracı GM Serisi, TPMS Sıfırlama Aracı 50448 2 in 1 Taşınabilir Lastik Basıncı Monitörü Aktivasyon Yeniden

TPMS Sıfırlama Aracı GM Serisi, TPMS Sıfırlama Aracı 50448 2 in 1 Taşınabilir Lastik Basıncı Monitörü Aktivasyon Yeniden

₺ 2.67
Sayısı
Sipariş verilebilir

Fitment : 2'si 1 arada, GM için uygun, Ford için uygun, ihtiyaçlarınızı daha doğru bir şekilde bulmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için.Yüksek Kalite : Lastik basıncı sensörü aktivasyon aracı, sert, aşınmaya dayanıklı, dayanıklı, korozyona dayanıklı ve uzun ömürlü yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.Çalışma Süreci : Aracın yeniden öğrenme modunda olduğundan emin olun ve bakım prosedürlerini izleyin.Aleti, valf gövdesinin yanındaki lastik yan duvarına yerleştirin.Aleti lastik yan duvarına bastırırken düğmeye basın.Kullanımı Kolay : Hassas sensör, optimize edilmiş devre tasarımı, kullanımı kolay, tek bir tpms sensörünü etkinleştirmek için bir düğmeye basmanız yeterlidir.Dairesel bir anten ve bir anahtar düğmesi ile donatılmış, açma sinyali daha hızlı ve daha güçlüdür ve daha hassastır, parmak çalışması için uygundur.Doğrudan Değiştirme : 1-2 dakikada kolayca başlayın minutes.It lastikleri çıkarırken veya değiştirirken lastik basıncı sensörünü ve lastik basıncı alarmını değiştirmek daha uygundur.Şartname : Durum : 100 % yepyeni Öğe türü : TPMS sıfırlama aracı Malzeme : Plastik Renk : Turuncu + siyah Fitment : GM için Fit, Ford için fit Talimat : TPMS 50448 2in1 hem GM serisi hem de Ford serisi ile çalışabilir vehicles.It lastik basıncını değiştirmek için gerekli bir araçtır GM serisi (Opel / Chevy / Buick / GM / Cadillac için) ve Ford serisi (Lincoln için) gibi modellerde sensörler, lastik basıncı alarmları veya lastik değiştirmeleri.Kullanım : 1. Çalışmak için 1x Pc 9 V pil gerekir (Dahil değildir) 2. Aracı TPMS öğrenme moduna ayarlayın. (iki kez araba kornası) 3. Sol ön lastikten başlayarak, lastik basıncını izlemek için özel aletin anteni, anteni başlatmak için valf gövdesinin kenarına yakın lastik yan duvarına doğru yukarı bakacak şekilde.Düğmeye basıp bırakın ve hoparlörün bir cıvıltı çıkarmasını bekleyin.Hoparlör cıvıldadığında, sensör bilgisi okunur ve bir sonraki konumda okunacak dönüş sinyali yanar. 4. TPMS'Yİ tek tek dinlendirmek için bu sırayı izleyin : Ön sol, ön sağ, arka sağ, arka sol. 5. Tüm sensörler sıfırlandıktan sonra, araç iki kez korna çalar, TPMS yeniden öğrenme tamamlanır.Araba TPMS yeniden öğrenme moduna nasıl ayarlanır?GM serisi otomobiller için : 1. Dişliyi P konumuna getirin. 2. Gösterge paneli ayarlarında tpms'yi yeniden öğrenme modunu seçmek için. 3. Korna iki kez çalacak ve TPMS göstergesi yanıp sönecek, ardından öğrenme moduna başarıyla girildi.Donatılmışsa, mesaj merkezi ön sol (LF) lastiği gösterecektir.Nasıl kullanılır? 1) Kullanım açısı, gaz ağzı ile 180° veya 90° dik açıdır. 2) Lütfen kullanırken ürünün doğru konumda olduğundan emin olun Paket Listesi : 1 x TPMS Sıfırlama Aracı 1 x Manuel Not : 1. TPMS sıfırlama aracını kullanırken, lütfen antenin doğru konumda olduğundan emin olun. 2. Lütfen 9v pilin iyi durumda olduğundan emin olun.

Malları hakkında

Condition:
100% Brand New
Item Type:
TPMS Reset Tool
Material:
Plastic
Color:
Orange + Black
Fitment:
Fit for GM, fit for Ford
Instruction:
TPMS 50448 2in1 is able to work with both for GM series and for Ford series vehicles.It is an essential tool for replacing tire pressure sensors, tire pressure alarms or tire replacements in models such as the for GM series (for Opel / for Chevy / for Buick / for GM / for Cadillac) and for Ford series (for Lincoln ).:
Usage:
1. Need 1x Pc 9V battery to work (Not Included):
2. Set the car in TPMS learning mode. (car horns twice):
3. Starting from the left front tire, the antenna of the dedicated tool for tire pressure monitoring is facing upwards against the tire sidewall near the rim of the valve stem to start the antenna. Press and release the button and wait for the speaker to emit a chirp.:
Once the speaker is chirping, the sensor information is read and the turn signal to be read at the next position will light.:
4. Follow this order to rest TPMS one by one:
Front left, front right, rear right, rear left.
5. After all sensors reset, the car horns twice, the TPMS re-learn finished.:
How to set the car to TPMS relearning mode?:
For GM series cars:
1. Make the gear in P position.:
2. To choose TPMS re-learn mode in the dashboard settings.:
3. Horn will ring twice and the TPMS indicator flashes, then the learning mode has been successfully entered. If equipped,the message center will display the front left (LF) tire.:

Kategorideki benzer ürünler